fbpx

Zrekonstruovaný byt 3+kk

Gutova, Praha 10 - Strašnice

Zrekonstruovaný byt 3+kk v osobním vlastnictví

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi slunný, vkusně zrekonstruovaný byt 3+kk v osobním vlastnictví s užitnou plochou (67 m2) a prostornou lodžií (7 m2), v Praze 10 – Strašnicích v Gutově ulici.

Tato bytová jednotka, kompletně zrekonstruovaná v r. 2018, se nachází v 9. patře desetipatrového revitalizovaného panelového domu s výtahy. Byt se skládá z předsíně, ze které jsou samostatné vstupy do všech tří pokojů, do koupelny s masážní vanou a na samostatné WC. Obývací pokoj navazuje na prakticky oddělený kuchyňský kout s moderní, plně vybavenou kuchyňskou linkou a je z něj vstup na jihovýchodně orientovanou lodžií. Byt má plastová okna a na zemi je v pokojích a na chodbě kvalitní vinylová podlaha a v koupelně a na WC je moderní velkoformátová dlažba. K bytu náleží sklep (1,3 m2).

Strašnice jsou vyhledávanou lokalitou s kompletní občanskou vybaveností školy, školky, obchody a možnostmi sportovního vyžití. Vedle domu se nachází oblíbený multifunkční park Gutovka, přizpůsobený návštěvníkům všech věkových kategorií. Neopomenutelnou výhodou je výborná dopravní dostupnost. Doslova „za rohem“ je zastávka tramvaje a na metro Strašnická se dostanete za 5 minut chůze.

V případě většího zájmu o koupi bytu bude vybrána nejvýhodnější nabídka kupní ceny na základě předložených nabídek.
Budeme se na Vás těšit při osobní prohlídce.

Technický popis

Lokalita

Gutova, Praha 10 – Strašnice

Petr Kopačka

Chcete prodat nemovitost?

Napište mi krátce, co Vás zajímá, brzy se Vám ozvu zpět.