fbpx

Jak důležitá je fotografie při prodeji nemovitosti?

Nemovitostní trh je v současné době jedním z nejkonkurenčnějších. Pokud chcete vyniknout, musíte najít způsob, jak se odlišit od ostatních nabídek na trhu a získat nejrychleji zájem u potenciálních kupujících. 

Jak toho dosáhnout? Poutavé fotografie.

Pro kupce nemovitosti je velmi důležité, aby mohli vidět, jak nemovitost vypadá, a tak získat první představu o tom, jak je byt vybaven, dříve než se na ní půjdou podívat osobně. V případě, že vaše fotografie nebudou ideální, lidé takové nemovitosti přejdou a dostanou se tak k jiné nabídce s atraktivnější fotkami, které lépe odráží jejich potřeby a stylové preference.

Nezapomeňte, že fotografie jsou první věcí, kterou kupující vidí u jakékoliv nemovitosti. Je důležité, aby snímky podtrhnuly přednosti nemovitosti.

Právě proto v mém balíčku služeb najdete i zajištění profesionálního fotografa, jelikož doby focení na mobil jsou už dávno pryč.

  

 

Jak používat fotografie při prodeji nemovitostí?

Nezáleží na hodnotě nemovitosti, profesionální prezentaci by měla mít každá nemovitost.

Přeci chcete upoutat pozornost potencionálních klientů na jakoukoliv nabídku. Navíc, profesionální fotografie mohou zcela změnit způsob, jakým kupující vnímají danou nabídku. Správné snímky vyvolávají pozitivní reakce a pomáhají lidem představit si, jak se v domě či bytě bydlí. Naopak nekvalitní fotografie lidi od prohlídky nemovitosti odradí. Kvalitní fotografie jsou také známkou profesionality. Potenciálním kupujícím dává pocit, že se orientujete na detaily a že pravděpodobně věnujete pozornost všem aspektům procesu nabídky.

  Petr Kopačka

 

Jaké typy fotografií je nejlepší zobrazit v nabídce?

Jelikož fotografie jsou první věcí, kterou potencionální kupující vidí, je důležité nemovitost před samotným pořízením snímku upravit, nadesignovat, aby prezentace byla perfektní. Proto jako další službou v nabídce při prodeji nemovitosti je Home Staging, kdy připravíme precizně Vaší nemovitost, doplníme ji nábytkem, dekoracemi, květinami atd.  

Kroky k pořízení skvělých fotografií pro inzerci nemovitostí:

Nejlepší fotografie nemovitostí jsou ty, které ukazují nemovitost v tom nejlepším světle.

Zde je několik tipů, které vám pomohou pořídit skvělé fotografie pro inzerci.

  • Ujistěte se, že je nemovitost vymalovaná čistá a uklizená. Nepořádek v domě by mohl odvádět pozornost od nábytku a vybavení.
  • Využívejte přirozené světlo, kdykoli je to možné. Umělé světlo může na fotografiích působit nepřirozeně. Přirozené světlo dodá fotografiím teplý a příjemný pocit.
  • Fotografujte z různých úhlů. Lidé si při návštěvě nemovitosti prohlédnou nabídku z mnoha různých úhlů pohledu. Fotografie, které ukazují různé úhly, dávají kupujícím lepší představu o tom, jak prostor ve skutečnosti vypadá.
  • Do inzerce nahrajte maximálně 30 fotografií. Využijte okamžiku, kdy můžete potencionálního kupce zaujmout před tím, než spatří nemovitost osobně.

 

Pokud Vás k tématu napadají otázky, rád je s Vámi proberu.

 

Telefon: +420 603 298 562

E-mail: petr.kopacka@kwcz.cz